REKLAMACJE I ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Aeropact Sp. z o.o., Bukowska 285 lok. 588, 60-189 Poznań, aeropuzzle@aeropuzzle.com, tel.:+48 537 044 044) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.aeropuzzle.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie póź niej niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

    Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
  • Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat Aeropact Sp. z o.o., Bukowska 285 lok. 588, 60-189 Poznań , aeropuzzle@aeropuzzle.com

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne towary utracone podczas zwrotu.

Koszt zwrotu pokrywa Kupujący..

Zwrot towaru - dotyczy tylko nieuszkodzonych produktów

1. Wypełnij formularz zwrotu dostępny online

W ciągu 14 dni od daty otrzymaniu towaru możesz zgłosić chęć zwrotu towaru. W tym celu wypełnij formularz klikając TUTAJ. Wypełniając wniosek użyj tego samego adresu e-mail co przy zamówieniu. Od tego momentu masz 14 dni na odesłanie towaru.

 

2. Wyślij zwracane produkty dowolną firmą logistyczną

Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami na adres:

Aeropact Sp. z o.o.
Ul. Bukowska 285 lok. 588
60-189 Poznań

Do przesyłki koniecznie dołącz fakturę w celu identyfikacji zamówienia (lub informację z numerem zamówienia lub faktury).

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.

 

3. Poczekaj na zwrot środków

Pieniądze zostaną zwrócone nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

Zwrot zostanie przetworzony przy użyciu tej samej metody płatności, której użyłeś do zamówienia przedmiotu lub przelewem tradycyjnym na numer bankowy podany w formularzu zwrotu.

O zwrocie środków zostaniesz poinformowany mailowo.

FORMULARZ ZWROTU

Reklamacja - dotyczy tylko wadliwych produktów

1. Wypełnij formularz

Możesz zdecydować się na wymianę produktu na nowy lub zwrot sumy zamówienia wraz z kosztami wysyłki na Twoje konto. W tym celu wypełnij prosty formularz, który znajdziesz tutaj. O konieczności odesłania produktu zadecyduje Twój opiekun handlowy, jeśli poprzez formularz reklamacji wyślesz nam wyraźne zdjęcie uszkodzenia wraz z jego krótkim opisem.

 

2. Czekaj na dalsze instrukcje

Twój opiekun handlowy poinformuje Cię o dalszym przebiegu reklamacji.

FORMULARZ REKLAMACYJNY